Arithera Iz medija

Opet uči pravilno hodati

Na pregledu kod ortopeda utvrđena je tromboza dubokih vena, s trombom koji je bio pred otkidanjem, što je moglo završiti tragično. Otkinuti tromb mogao je izazvati srčani ili moždani udar ili pak emboliju pluća. Kako je zbog boli u nozi sve više štedio jednu nogu, a opterećivao drugu nogu došlo je i do poteškoća i u hodu… Pročitajte više >>

 

KONTAKT

Bukovačka 1 /
10 000 Zagreb /
+385 1 23 04 074 /
arithera@arithera.hr

Fizikalna terapija za privatne korisnike
Petrova 128 / 
+385 1 444 0074

Fizikalna terapija uz uputnicu HZZO-a
Kardiologija
Kraljevićeva 26/1 (Centar Maksimir) / +385 1 2441 544

Centar za ljepotu i zdravlje kože
Dermatologija

Kraljevićeva 26, prizemlje 
+385 1 4466880

PJ Dubrovnik
Masarykov put 1a, Dubrovnik/ +385 20 440044

Gostujuća ambulanta u Splitu
Saznajte više 

Gostujuća ambulanta u Orašju – Ortopedija
Saznajte više 

Gostujuća ambulanta u Orašju – Spinalna kirurgija
Saznajte više 

Gostujuća ambulanta u Vodicama
Saznajte više

Rezervacija termina pregleda > Opet uči pravilno hodati

Postavke kolačića

SPECIJALNA BOLNICA ARITHERA prikuplja i obrađuje vaše osobne podatke kada pristupite stranici www.arithera.hr

Vaša prava su pravo na pristup, pravo na brisanje, pravo na ispravak, pravo na prigovor, pravo na prenosivost te pravo na ograničenje obrade.

 

Više o podacima koje obrađujemo kao i o vašim pravima pročitajte u našim Pravilima o privatnosti ili kontaktirajte našeg službenika na dpo.sbarithera@arsanomedical.com, a o kolačićima i drugim tehnologijama pročitajte u Pravilima o korištenju kolačića.

Ovdje možete upravljati postavkama kolačića naše web stranice.

Privolu koju nam dajete klikom na pojedinu kategoriju kolačića možete u bilo kojem trenutku povući.

Klikom na PRIHVAĆAM SVE učitat će se svi kolačići, a klikom na “ODBIJAM” učitat će se samo nužni kolačići koji su neophodni za ispravno funkcioniranje stranice.